SMME

تصویر زیبای لاله زار در اویغورستان

تصویر زیبای لاله زار در اویغورستان – مدرار

تصویر زیبای لاله زار در اویغورستان. در شاهنامه فردوسی اینگونه آمده که رامشگری مازندرانی به دربار کاووس می آید و سروده ای در وصف مازندران می خواند و این‌ سروده باعث می شود که شاه ماجراجوی ایرانی هوای تسخیر سرزمین مازندران را در سر بپروراند.

ژانویه 2021 – مدرار

تصویر زیبای لاله زار در اویغورستان; مازندران باستان کجاست۷; مازندران باستان کجاست۶; مازندران باستان کجاست۵; مازندران باستان کجاست۴; مازندران باستان کجاست۳; مازندران باستان کجاست۲

مشرق نیوز – عکس/ طبیعت بکر «لاله زار» کرمان

عکس/ طبیعت بکر «لاله زار» کرمان. منطقه «لاله زار» کرمان در ۸۰ کیلومتری شرق شهرستان بردسیر و در ۱۲۰ کیلومتری شهر کرمان به عنوان یکی از مناطق خوش آب و هوای گردشگری این استان به شمار می‌رود.

تصویر زیبا از لاله و سنبل

ورود یا ثبت نام. صفحه نخست. دسته‌بندی‌ها

عکس | خیابان لاله‌زار، وقتی هنوز سنگ‌فرش نشده بود – خبرآنلاین

عکس | خیابان لاله‌زار، وقتی هنوز سنگ‌فرش نشده بود در تصویر زیر یک ماست‌فروش در خیابان لاله‌زار، حوالی سال ۱۳۱۰ را می‌بینید.

لاله‌زار

لاله زار یکی از بنام‌ترین خیابان‌های‌های تهران قدیم است. خیابانی که در گذشته‌ای نه چندان دور سالن‌های سینما و تماشاخانه‌هایش شهرت فراوان داشتند و یکی از پر رونق‌ترین محله‌های تهران محسوب می‌شد.

تصویر هوایی از باران بهاری روستای مدیم گدار استان کرمان

مدیم گدار، روستایی از توابع بخش لاله‌زار شهرستان بردسیر در استان کرمان ایران است. 154 بارگذاری ویدیو

سینمای ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

او پس از مدتی با اجاره بالاخانه‌ای در خیابان لاله‌زار، سالن سینمای خود را به آنجا برد نخستین فیلم ناطق فارسی، فیلم دختر لر است که اردشیر ایرانی آن را در سال ۱۳۱۲ خورشیدی ساخته است.

دانلود فونت فارسی لاله زار

در این مطلب فونت فارسی لاله زار را برای شما آماده کرده ایم. اگر به دنبال فونت زیبای فارسی برای فتوشاپ، ورد، و سایر نرم افزارهای مشابه میگردید، این مطلب را از دست ندهید.

دانلود رایگان فونت های پرکاربرد فارسی – لرن پارسی

فونت زیبای لیلا یکی از پرکاربردترین فونت های فارسی در طراحی گرافیکی می باشد، شما می توانید نمونه این فونت را در تصویر زیر مشاهده نمایید و آن را از باکس دانلود بصورت رایگان دانلود کنید.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,