SMME

تحلیل روند شستا و شناسایی اهداف پیش رو

دیلی تحلیل – بررسی وضعیت تکنیکالی زیر مجموعه های شستا با …

با توجه به خبر شستا مبنی بر افزایش سرمایه زیر مجموعه هایش از محل تجدید ارزیابی ها به برخی شرکت هایی که در محدوده مناسب تکنیکالی هستند پرداختیم… #سیتا سهم در محدوده قیمت عرضه اولیه می باشد اهداف پیش رو در صورت از دست ندادن این محدوده حمایتی 1800 و …

شناسایی ریسک چگونه انجام می‌شود؟ | کار و کسب

شناسایی ریسک چیست؟. برای هر برنامه یا سازمانی، اولین قدم شناسایی اهداف و مقاصد و سپس دستیابی به تفاهم متقابل بین اعضای تیم برای تلاش در جهت موفقیت است. این مسئله زمینه‌ای برای شناسایی ریسک ایجاد می‌کند و سپس به ارزیابی نهائی کمک خواهد کرد.

تحلیل زمانی چیست + PDF و بررسی تحلیل تکنیکال بورس براساس …

این رشد بسیار شبیه اعداد نمودار قیمتی یا همان کندل مورد نظر با تناسب تقریبی 8/161 درصد است. بررسی تحلیل تکنیکال بورس براساس تحلیل زمانی یا Time Series. اغلب کندل به نموداری گفته می شود که ( صعودی و نزولی) یا (بسته و …

پیش بینی روند قیمتی قثابت در روزهای آینده بورس

قثابت از جمله نمادهایی است که در چند روز گذشته قفل در صف فروش بوده است و به نظر می رسد این کار عمداً از سوی بازیگر سهم انجام می شود. در صورت بازگشت روند صعودی به سهم اهداف قثابت کجاست؟

چگونه سهام ارزشمند را شناسایی کنیم؟ – خانه سرمایه

این موضوع که تنها یک خبر در «CNB» یا «ژورنال wall street» است تأثیراتی را روی سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند که منجر به فروش مضاعف سهام و پایین آمدن قیمت می‌شود. اتفاقی که می‌افتد این است که سرمایه‌گذاران قیمت را تا حدی پایین می‌آورند که به یک سهم بی‌ارزش تبدیل می‌شود.

برچسب‌ها:, , , ,