SMME

برای داشتن دندان هایی مرتب و زیبا باید چه کرد؟

چگونه دندان هایی زیبا و سالم داشته باشیم؟

8/31/2017 · دندان های زیبا و مرتب نقش قابل توجهی در بالا بردن اعتماد به نفس افراد و در نتیجه ارتباطات موثر کلامی و اجتماعی دارد. اما برای داشتن دندان های مرتب و سفید چه کارهایی باید انجام دهیم.

راهکارهایی برای حفظ و سلامتی دندان ها ( توصیه هایی مهم که …

شما برای داشتن دندان هایی زیبا و پاکیزه علاوه بر مراقبت از دندان ها و شست و شوی مرتب آن ها، حتما باید به وعده های غذایی خود توجه کنید و خوردن شیرینی و شکلات را به حداقل برسانید تا زیبا جلوه کنید.

کامپوزیت دندان، برای ساختن لبخندی زیبا + مزایا و معایب آن از

کامپوزیت دندان چیست و برای چه کسانی مناسب است؟ کامپوزیت دندان راهی برای طراحی یک لبخند زیبا است و در حقیقت زیرشاخه ای از لمینت دندان به شمار می آید.. برای کامپوزیت دندان از ماده ای به نام رزین استفاده می شود که همان ماده …

لمینت دندان | انواع لمینت دندان | مزاپا و معایب وهزینه …

7/1/2019 · بهتر است از نوشیدنی هایی که برای دندان ضرر دارند کمتر استفاده شود. مرتب از مسواک و نخ دندان استفاده کنید. کشیدن قلیان و سیگار و خوردن چای و قهوه به مرور زمان منجر به تغییر رنگ دندان ها می شود .

اصلاح طرح لبخند | لبخند هالیوودی | روش های اصلاح طرح لبخند …

در ابتدا باید وضعیت دندان ها و لثه بیمار چک شود. معمولاً یک عکس از دندان های بیمار در اولین ملاقات با دندانپزشک، گرفته می شود و سپس، اهداف طرح لبخند و فرایند آن برای بیمار شرح داده می شود.

برچسب‌ها:, , , ,