SMME

بالاترین استاندارد برای درب اتوماتیک

استانداردهای درب اتوماتیک – درب اتوماتیک تبریز

محصولات ارائه شده توسط شرکت درب اتوماتیک تبریز دارای استانداردهای din 18650 بر اساس گواهی موسسه tuv آلمان می باشد و هم چنین سایر استانداردهای معتبر جهانی از جملهbs, ce astm , ansi, را پوشش می دهد.

درب سازان ایمن فک – استاندارد های محصولات فک (FAAC) و …

استاندارد مخصوص اپراتورهای درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد که برای اپراتورهایی که تا چند میلیون بار بی نیاز از سرویس و نگهداری قابل استفاده باشند صادر می گردد.

اپراتور درب اتوماتیک یونیک (UNIQUE) – درب اتوماتیک شیشه ای …

بالاترین استاندارد اپراتور درب اتوماتیک یونیک اپراتور درب اتوماتیک یونیک ساخت کشور آلمان از بالاترین استانداردهای روز دنیا در تمامی قطعات بالا می برد تا باعث استفاده بهتر و رضایت بخش تر کاربران گردد.

پرونده‌ای برای معرفی کامل درب شیشه‌ای اتوماتیک – گروه …

فریم‌های دربهای شیشه‌ای اتوماتیک به صورتهای متفاوتی اجرا می‌شود. در نوع استاندارد فریم‌ها، فریم‌های آلومینیومی با بالاترین درجه‌ی سختی به کار برده می‌شود.

درب های اتوماتیک + مزایای داشتن آنها – مجله روف پلاس

درب های اتوماتیک تنها در صورتی باز می شوند که شخصی به طور جدی سعی کند وارد شود، سنسورها برای افرادی که به راحتی از کنار ساختمان می گذرند هرگز باز نمی شوند و این باعث می شوند که با هر تحرکی درب …

اپراتور درب اتوماتیک یونیک unique آلمان

اپراتور درب یونیک دارای سرعتی برابر با 3350 دور در دقیقه است. از طرف دیگر درب های اتوماتیک شرکت یونیک آلمان از نظر استاندارد ایمنی در بالاترین رتبه قرار دارند. این اپراتور ها دارای ماشین های الکترونیکی می باشند که به ایمنی بیشتر در استفاده از درب های اتوماتیک کمک می کنند.

راهبند اتوماتیک

دارای مرکز کنترل بسیار پیشرفته و بالاترین استاندارد اروپا: قابليت منحصر به فرد كاركرد دو ميليون بار به صورت مداوم بدون احتیاج به پشتيبانی و نگهداری: دارای ترمز در ابتدا و انتهای حرکت راهبند

کرکره برقی اتوماتیک – شرکت نصب کرکره برقی

فروش، نصب و راه اندازی انواع کرکره های اتوماتیک و کرکره های برقی پارکینگی ، فروشگاهی با تیغه های 60 ، 80 و 100 دوجداره استاندارد جهت مصارف صنعتی ، فروشگاهی ، اداری و خانگی با بالاترین کیفیت در انواع :

برچسب‌ها:, , , , , , ,