SMME

[این وب در تاریخ 16 فروردین حذف خواهد شد ]

هرگز از شما طلب آزادی نمی کنم / این حکومت رفتنی است

خود را به خاطر حکومت فدا نکنید. حکومت در این انتخابات به احتمال ۹۹ درصد تغییر خواهد کرد. شما به کمیسیون قضایی در پارلمان فراخوانده خواهید شد. مجلس بعدی از شما در مورد پرونده های ما سوال خواهد کرد.

چرا یارانه معیشتی فروردین کم واریز شد؟ – تجارت‌نیوز

4/3/2021 · به گزارش تجارت‌نیوز، اولین یارانه معیشتی بنزین امسال ساعت ۲۴ روز ۱۰ فروردین به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. طی روزهای اخیر برخی از یارانه‌بگیران نسبت به انجام این واریزی گله‌مند هستند.

اتفاق عجیب در واریز یارانه فروردین – تابناک | TABNAK

4/2/2021 · در حالی یارانه معیشتی ساعت ۲۴ دهم فروردین ماه به حساب مشمولان واریز شده که برخی از مردم می‌گویند این ماه یارانه معیشتی برای آنها واریز نشده است. آنها نگرانند که از لیست مشمولان یارانه معیشتی حذف شده باشند.

دعوای روسیه با توییتر برایش دردسرساز شد

سازمان نظارت بر ارتباطات روسیه (روس کومنادزور) اعلام کرد به تلافی امتناع توییتر از حذف محتوای ممنوع، دسترسی به توییتر در این کشور را با کند کردن سرعت این سرویس محدود می کند و اگر این پلتفرم همچنان درخواستهای قانونی را …

دامنه نوسان نامتقارن در بلندمدت به نفع سهامداران خواهد بود …

حدود دو هفته است، از اجرای قانون دامنه نوسان نامتقارن می‌گذرد و در این مدت نماد‌های بسیاری در صف فروش قفل شده اند و نقدشوندگی و ارزش معاملات به شدت کاهش یافته است؛ اما اجرای این قانون چقدر به نفع سهامداران بود؟

برچسب‌ها:, , , ,