SMME

افزایش تعداد نقاط قرمز کرونایی فارس/آمار کرونا نگران کننده است

افزایش نگران کننده مرگ بر اثر کرونا در فارس – ایسنا | خبر …

افزایش نگران کننده آمار ابتلا، بستری و فوت بیماران کرونایی در استان فارس. آمارها و گزارش های مربوط به کروناویروس در استان فارس طی روزهای اخیر نشان دهنده روند افزایش نگران کننده آمار ابتلا، بستری و فوت بیماران بوده است.

افزایش تعداد بستری‌کرونایی/ آرام آرام به سمت طوفان کرونای …

3/12/2021 · افزایش نگران‌کننده تعداد بستری‌ها متاسفانه تعداد بیماران بستری شده کرونا در کشور هم در این مدت افزایش پیدا کردند؛ به طوری که به جز دو روز در هفته اخیر هر روز بالای ۷۰۰ نفر از مبتلایان در …

افزایش نگران کننده بیماران کرونایی در استان | خبرگزاری صدا …

3/31/2021 · سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز می گوید با افزایش تعداد مراجعان سرپایی به مراکز درمانی به ۱۶۰۰ نفر در روز حدود ۱۰۰ تخت کرونایی به بیمارستان های استان اضافه شده است.

خبرگزاری فارس – پرتقال‌چینی و کرونا چینی/ آیا برداشت …

1/17/2021 · خبرگزاری فارس مازندران ـ عقیل امامی| تداوم شیوع ویروس مرگبار کرونا در مازندران و استمرار وضعیت قرمز این استان در نقشه کرونایی کشور سبب افزایش نگرانی‌های فراوان در بین مردم و مسؤولان محلی شده است.

آمار کرونایی‌ها نگران کننده است – ایسنا

2/21/2021 · استاندار لرستان بر لزوم کنترل شدید ورودی‌های استان از سمت خوزستان تاکید کرد و گفت: آمار کرونایی‌ها نگران کننده است.

رییس علوم پزشکی شاهرود: افزایش مبتلایان سرپایی کرونا نگران …

سمنان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شاهرود گفت: طبق اطلاعات علمی، چهار هفته پس از افزایش مبتلایان سرپایی بیماری کرونا، آمار نسبی مرگ و میر نیز افزایش‌ می‌یابد که این امر نگران‌ کننده است.

زنگ خطر کرونا برای ایران/ افزایش تعداد مبتلایان برای دومین …

نیو صدر: در حالی که روند کاهشی شیوع ویروس کرونا در کشور همچنان ادامه دارد، برخی از مسئولان نسبت به افزایش بیماران سرپایی هشدار داده‌اند، موضوعی که نشانه‌هایی از آن در آمار هفتگی تعداد مبتلایان دیده می‌شود.

برچسب‌ها:, , , , , ,