SMME

اتفاق مهم از بیمه البرز

بیمه البرز – صفحه اصلی

شرکت بیمه البرز در راستای رفاه بیمه گزاران خود در دو رشته بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث خودرو با امداد خودرو ایران قرارداد منعقد کرد.

بیمه البرز – پیام مدیر عامل بیمه البرز به مناسبت روز بیمه

حوادث طبیعی اخیر، فراز و نشیب­های اقتصادی و ریسک­های اتفاق افتاده برای بخش­های مختلف اقتصادی و اجتماعی یک بار دیگر اهمیت و جایگاه بیمه را عیان ساخت و نشان داد که در کنار آمادگی برای مقابله با بلایای طبیعی باید بیمه را به عنوان پیش نیاز تمامی اقدامات در نظر گرفت.

بیمه البرز – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

پس از انقلاب ۵۷. پس از انقلاب ۵۷ این شرکت همچنان با نام بیمه البرز به فعالیت خود ادامه داد و در ۱۳ آذر سال ۱۳۶۷ ملی اعلام شد. شرکت بیمه البرز هم‌اکنون با حدود ۱۳۰۰ پرسنل، ۵۲ شعبه، بیش از ۲۵۰۰ نماینده و کارگزار حقیقی و …

بیمه مسئولیت البرز | azki

پرداخت خسارت بیمه مسئولیت البرز: برای دریافت خسارت بیمه مسئولیت البرز ، باید ظرف مدت 5 روز، خسارت وارد شده را به شرکت بیمه اطلاع دهید و برای تشکیل پرونده اقدام کنید.

بیمه البرز – مرکز پرداخت خسارت ساری افتتاح شد

وی همچنین در جمع خبرنگاران استان مازندران به دو طرح انحصاری بیمه امید آفرین و بیمه درمان نازایی و ناباروری بیمه البرز اشاره کرد و گفت : طبق گزارش موسسه تخصصی سرطان ،‌ در سال ۲۰۲۰ میلادی ، سونامی سرطان در ایران اتفاق خواهد افتاد و براساس همین پیش بینی ها و توجه بیمه البرز …

بیمه‌های مورد تایید سفارت‌های اتریش و آلمان | بیمه تایم

2/22/2019 · با توجه به پوشش هایی که بیمه مسافرتی دارد در طول سفر اگر حادثه ای برای شما اتفاق بیافتد و یا مدارک و یا وسایلتان گم شود و حتی بیمار شوید به راحتی برای جبران همه هزینه هایتان می توانید از بیمه مسافرتی کمک بگیرید.

برچسب‌ها:, , , , ,