SMME

اتفاقات مهم ارزهای دیجیتال در این ماه

مروری بر بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۰؛ رکوردهایی که …

سال ۲۰۲۰ بدون شک سال امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) بوده است. اگرچه مشتاقان ارزهای دیجیتال با این حوزه کاملا آشنا بوده‌اند، اما دیفای در سال ۲۰۲۰ با پذیرش گسترده مواجه شد. می‌توان گفت در سال گذشته هر چیزی که مرتبط به ارزهای دیجیتال میشد حول امور مالی غیرمتمرکز می‌چرخید.

۱۰ رویداد مهم حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۰ …

اکنون در ماه نخست سال میلادی ۲۰۲۱ بهای این ارز دیجیتال، از آستانه ۴۰ هزار دلار نیز عبور کرده و پس از اصلاح قیمت، در محدوده ۳۴٬۰۰۰ تا ۳۵٬۰۰۰ دلار نوسان می‌کند.

اتفاقات مهم برای ارزهای دیجیتال در سال 2018 – ارز مانیتور

اتفاقات مهم برای ارزهای دیجیتال در سال 2018 ماه آگوست بیت کوین و بازار بورس و اوراق بهادار نیویورک NYSE؛ معرفی بکت (Bakkt)

هفته نامه میهن بلاکچین، اتفاقات و آموزش های مهم ۱۹ تا ۲۷ …

طبق معمول هر شنبه با هفته نامه میهن بلاکچین که خلاصه ای از اخبار و اتفاقات دنیای ارزهای دیجیتال و بلاکچین می باشد در خدمت شما هستیم. در این قسمت از هفته نامه میهن بلاکچین از تاریخ ۱۹ تا ۲۷ بهمن ماه مورد بررسی قرار گرفته است و علاوه بر بیان اخبار و پست های مهم، به تحلیل اخبار و …

پادکست های آموزشی و تحلیلی ارز دیجیتال – میهن سیگنال

در این پادکست تحلیلی قصد داریم حوادث مهم موثر بر بازار ارز های دیجیتال در ماه گذشته از جمله تغییرات بیت کوین و تاثیر ماینر ها، تاثیر واکسن کرونا ویروس…. حدیثه صیادی ۲۴ آبان ۱۳۹۹. بلاک چین چیست و چگونه کار می کند؟. – پادکست آموزشی ۴.

معرفی انواع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال – ارزدیجیتال

9/8/2019 · تحلیل بنیادین در ارزهای دیجیتال و بورس تفاوت‌هایی با هم دارند. برای نمونه صورت‌های مالی در بورس برای ارزیابی بنیادین یک شرکت استفاده می‌شوند اما در ارزهای دیجیتال این گزارش می‌تواند به صورت وایت‌پیپر (اوراق سفید) یا عملکرد تیم برنامه‌نویسی و پارامترهای دیگر ارائه شود.

نگاهی به روند قیمت ارزهای دیجیتالی در یک سال اخیر – ایسنا

دومین ارز مهم بازار ارزهای دیجیتالی در شروع سال ۲۰۲۰ حدود ۱۳۰ دلار ارزش داشت اما طی یک سال بیش از ۱۰ برابر رشد کرد و در روز ۱۹ فوریه تا نزدیکی ۲۰۰۰ دلار هم پیش رفت ( کلیه قیمت ها، قیمت میانگین روزانه از چهار صرافی برتر بازار است).

تاریخچه قیمت ارزهای دیجیتال – ایران ریچ

12/12/2020 · قیمت یکی مهم ترین پارامترهای ارزهای دیجیتال است و معامله گران حرفه ای با استفاده از تاریخچه قیمت ارزهای دیجیتال آینده آن را تحلیل می کنند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,