SMME

اتحادیه اروپا با فشار به بندر رعد و برق اپل تا ماه ژوئیه می کشد

اروپا در نشست منامه شرکت می‌کند؟ – خبرآنلاین

وی تاکید کرد که اتحادیه اروپا همچنان از راه حل دو دولت و پایتختی قدس برای هر دو دولت و برسمیت شناخته شدن پارامترهای بین‌المللی حمایت می‌کند.. هفته آینده قرار است منامه بحرین از یک «کارگاه اقتصادی» برای تدوین طرح‌های …

Trevor Butterworth ، Sense About Science و STATS Spin …

پیگیری حقیقت و شفافیت برای بهداشت عمومی English. Arabic Bengali Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Danish Dutch English Filipino French German Hawaiian Hindi Indonesian Italian Japanese Korean Malay Marathi Norwegian Persian Portuguese Punjabi Russian Spanish Swahili Swedish Tamil Thai Turkish Vietnamese Bengali Chinese (Simplified)

تقاضای جهانی برای نفت تا پایان 2021 به سطح قبل از کرونا …

تحلیلگران اس پی گلوبال پلتس انتظار دارند تقاضا برای نفت تا پایان سال جاری میلادی به 102.6 میلیون بشکه در روز برسد یعنی بالاترین رقم از پایان 2019 ولی تقاضا برای سوخت هواپیما تا 2022 یا حتی 2023 بهبود نخواهد یافت.

برداشت | جغرافیا

یونان در 19 ژوئن 2000 به اتحادیه اقتصادی و پولی اتحادیه اروپا پذیرفته شد و در ژانویه 2001 تصویب شد یورو به عنوان ارز خود ، دراچما یونان را با نرخ مبادله 340.75 دراکما به یورو جایگزین کرد .

سایر مقالات – قالیشویی اصل تهران

قالیشویی اصل تهران با ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب در سراسر تهران و حومه به صورت شبانه …

برداشت | اقتصاد

فشار رقابتی Bombardier CSeries و E-Jet E2 باعث می شود بوئینگ با وجود فروش کم ، توسعه 737 MAX -7 را دنبال کند و بویینگ 737 -700 را با 22 میلیون دلار به United Airlines بفروشد ، 27٪ از سال 2015 قیمت و در زیر آنچه که Embraer یا …

برچسب‌ها:, , , , ,