SMME

آنتالیا، محبوب ترین شهر گردشگری در ترکیه

راهنمای سفر به آنتالیا، ترکیه – کجارو

4/12/2019 · آنتالیا یکی از محبوب‌ترین مقصدهای تابستانی در ترکیه است. وجود جاذبه‌های گردشگری متنوع و متعدد باعث شده که این شهر مورد توجه گردشگران قرار بگیرد و از این رو تعداد زیادی رستوران مشهور و محبوب با غذاهای باکیفیت در این شهر وجود دارد.

جاذبه های گردشگری آنتالیا، بهشتی دیدنی در ترکیه

10/29/2018 · از جمله معروف ترین و محبوب ترین سواحل شهر آنتالیا در ترکیه ساحل ماسه ای لارا می باشد. این ساحل که شاهد برگزاری جشنواره مجمسمه های شنی جهان می باشد به شدت شناخته شده و پر طرفدار می باشد.

معرفی جاذبه های گردشگری آنتالیا – قسمت اول | تکفارس

3/1/2021 · معرفی جاذبه های گردشگری آنتالیا – قسمت اول. محمدحسین فرقانی. برترین‌ها ، راهنما و آموزش ، مقالات ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ – ۰۹:۰۰. جاذبه‌های متعددی که در آنتالیا قرار گرفته، این شهر را به یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان تبدیل نموده. در صورتی که قصد سفر به این شهر …

سفر به شهرهای زیبای ترکیه – معرفی شهرهای گردشگری ترکیه

آنتالیا قدمت این شهر به سیصد سال قبل از میلاد مسیح بر می گردد و در کناره های دریای مدیترانه واقع شده است.آنتالیا از پر طرفدار ترین مکان های دیدنی ترکیه است سواحل این شهر از فروردین تا آبان ماه برای شنا مناسب است.

مکان های دیدنی ترکیه که نباید از دست بدهید (قسمت اول) – کجارو

4/25/2019 · شهر باستانی ترمسوس در ۳۰ کیلومتری شهر آنتالیا، یکی از معدود شهرهای باستانی است که به خوبی حفاظت شده است. این شهر در احاطه‌ی انبوه جنگل‌های کاج و بر فراز کوهی بلند ساخته شده است.

برچسب‌ها:, , , ,