SMME

آموزش ایجاد سوال در انجمن

[آموزش] آموزش ایجاد سوال تصادفی و جلوگیری از عضویت اسپم …

انجمن phpBB فارسی. تنها پشتیبان رسمی و بین المللی phpBB فارسی

کارگاه آموزشی ایجاد بانک سوال و آزمون در سامانه VU

ایجاد سوال بکش و رهاکن – ایجاد سوال بکش و رهاکن با علامت ها ایجاد آزمون افزودن سوال دلخواه به آزمون – شرکت در آزمون با سوال های تصحیح خودکار و حرکت آزاد بین سوال ها

10 افزونه برتر ایجاد انجمن در وردپرس – لرن پارسی

برخلاف افزونه‌های معمولی ایجاد انجمن، این افزونه امکانی را برای کاربران فراهم می‌آورد که به پاسخ‌ها رأی دهند‌، به این ترتیب که بهترین جواب به بالای صفحه می‌رسد (و بیشتر دیده می‌شود) و جواب‌های دارای امتیاز کمتر به پایان صفحه می‌رسند (و کمتر دیده می‌شوند).

آشنایی با اشیا و کلاس در جاوا با مثال + نحوه ایجاد کلاس در …

5/28/2020 · در زیر مراحل ایجاد کلاس جدید JAVA در اندروید استودیو (Android Studio) آورده شده است. مرحله 1 – مسیر app > Java > package را انتخاب کنید و روی گزینه package راست کلیک کنید. پس از آن بر روی New > Java Class کلیک کنید.

آموزش راه اندازی سرور (ایجاد سرور)

مدرسه هوشمد آرمیسا-آموزش ایجاد بانک سوال، ایجاد آزمون و برگزاری آزمون مدرسه هوشمند آرمیسا

آموزش ساخت سایدبار ثابت در المنتور | انجمن وردپرسی لرن دی ال

آموزش رایگان المنتور آموزش ساخت سایدبار ثابت در المنتور اشتراک ویژه لرن دی ال افزودن شرط در المنتور افزونه hide my wp افزونه درخواستی افزونه صفحه ساز المنتور افزونه وردپرس انجمن ایجاد باکس ثابت در المنتور ایجاد برگه های شرطی المنتور ایجاد منو ثابت در المنتور بروز رسانی …

آموزش راه اندازی hotspot در mikrotik – انجمن منطقه لینوکسی ها

6/23/2016 · انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود.

برچسب‌ها:, , , , , ,