SMME

آمارهای نگران‌کننده برای جوامع پروتستان

افزایش نگران­کننده کودک آزاری در ایران | جامعه | DW | 06 …

بسیاری از نهادهای غیردولتی حامی حقوق کودکان اعتقاد دارند کودک‌آزاری در سال‌های اخیر افزایش چشمگیر و نگران …

پدوفیلیا یا بیماری کودک آزاری | ایران آنلاین

در گزارش ها و آمارهای جهانی این اختلال هر روز روندی رو به رشد داشته و وضعتی نگران کننده را برای جوامع مختلف بوجود آورده است. پدوفیلیا بدترین کودک آزاری

حقایق و آمارهای روانشناسی و هر آنچه باید در مورد آن بدانید …

همین تفاوت در سطح جامعه مدنی نیز دیده می شود و آمارهای سازمان ها نشان می دهد افراد دچار بیماری های روان و ناتوانی روانی اجتماعی در 49 درصد از کشورهای فقیر دیده می شود و این رقم در کشورهای با درآمد بالا 83 درصد است.

آمار نگران‌کننده از همجنس‌‌گرایی در کشور – خبرآنلاین

آمار نگران‌کننده از همجنس‌‌گرایی در کشور. یک مطالعه نشان داده است که صرف داشتن خانواده مذهبی، تاثیری بر میزان بروز رفتارهای پرخطر جنسی در افراد خانواده ندارد. فرنوش صفوی‌فر: در حالی که بسیاری از مسئولان حتی از بردن اسم اختلالات جنسی، سلامت جنسی و مانند آن شرم دارند و …

آمار نگران‌کننده کودک همسری در انگلیس +نمودار – مشرق نیوز

بر اساس آمارهای منتشر شده، انگلیس در میان دولت‌های اروپایی دارای بالاترین نرخ بارداری در میان نوجوانان است؛ به گونه‌ای که پس از بلغارستان، رومانی و اسلواکی، انگلستان رتبه چهارم را در میزان حاملگی دختران نوجوان دارد.

زنانه شدن اعتیاد نگران‌کننده است | فردای کرمان

وی اظهار کرد: «متاسفانه دختران بین سن ۱۴ تا ۲۵ سال برای مصرف مواد روان‌گردان «گل» مراجعه می‌کنند که درمان آنها کاری سخت و نیازمند حمایت مستمر است».

دختری که بود دختری که هست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و …

علاوه بر این آمارهای نگران کننده؛ دختران آمریکایی در مسئله تجاوزات و آزارهای جنسی نیز وضعیت مساعدی ندارند. وضعیتی که احتمالاً میزان بالای آن در جامعه آمریکا به گوشتان خورده است.

برچسب‌ها:, , , , , ,