SMME

آلودگی های زیست محیطی عید نوروز

سبزه نوروز و دلمشغولی های محیط زیستی – ایرنا

افزون بر این، رها ساختن این میزان سبزه در طبیعت، خیابان ها، نهرها و جوی های آب گندیدگی، آلودگی های میكروبی و قارچی و همچنین صحنه زشتی در فضای طبیعت ایجاد می كند. كارشناسان و فعالان محیط زیست بر این باورند كه گندم یك كالای استراتژیك است و نباید برای سبزه عید نوروز آن را هدر داد.

تشدید پایش‌های محیط زیست از واحدهای صنعتی در ایام نوروز …

محیط زیست آذربایجان شرقی ایام نوروز آلودگی هوا معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی نوروز خبرگزاری فارس فارس تبریز واحدهای صنفی شرایط اضطرار آلودگی هوا رضا فدایی عید نوروز مراجع قضایی

تشدید گشت‌های یگان حفاظت محیط زیست استان مرکزی در ایام نوروز

3/16/2021 · عباس جودکی امروز ۲۶ اسفندماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور جلوگیری از وقوع تخلفات در حوزه شکار غیرقانونی و زنده گیری حیات وحش یا ایجاد آلودگی های زیست محیطی، در ایام نوروز گشت های حفاظتی محیط زیست مرکزی تشدید می شوند.

نوروز، کابوس بیداری محیط‌زیست – ایسنا

3/16/2021 · وی با بیان این که بعضاً مشاهده شده برخی گونه‌های غیربومی و مهاجم مانند لاک‌پشت گوش قرمز بعد از ایام نوروز در طبیعت رها می‌شوند، اظهار می‌کند: این رهاسازی نیز ضربات جبران‌ناپذیری به تنوع زیستی کشورمان می‌زند چرا که گونه‌های غیربومی و مهاجم باعث نابودی گونه‌های …

جمع آوری ماهی‌های قرمز عید نوروز در اردبیل – خبرآنلاین

وی با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح جلوگیری از آلودگی محیط زیستی است گفت: ورود سبزه‌های نوروزی به رودخانه بالیخلی چای و شورابیل به محیط زیست آسیب وارد کرده و اختلالاتی در چرخه زیست محیطی ایجاد می کند.

تشدید پایش های محیط زیست از واحدهای صنعتی در ایام نوروز …

وی هدف اصلی این پایش ها را بررسی وضعیت زیست محیطی صنایع و معادن استان، برخورد با واحدهای متخلف و شناسایی واحدهای آلاینده جدید و در نهایت کمک به کاهش بار آلودگی و افزایش سلامت عمومی جامعه است.

آلودگی زیست محیطی خلیج فارس با ورود فاضلاب‌ها | رویداد24

خلیج فارس سال‌ها است که با آلودگی زیست محیطی و فاضلاب‌های شهری و صنعتی برای آبزیان و انسان‌ها محیطی نا امن شده است.

برچسب‌ها:, , , , , ,